Pulsar - Pulsar Spółdzielnia Pracy

Przejdź do treści

Pulsar

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, oferującą zaawansowane rozwiązania technologiczne  i techniczne w dziedzinie IT oraz telekomunikacji, w zakresie systemów:

  • sieci komputerowych (przewodowych i bez- przewodowych)

  • łączności przewodowej (centrale telefoniczne VoIP, cyfrowe, i analogowe)

  • łączności bezprzewodowej (telefonia komórkowa)

  • integracji systemów IT z sieciami telekomunika- cyjnymi  

  • cyfrowej rejestracji sygnałów akustycznych - rejestratory rozmów.


Oferujemy usługi prac projektowych, kompletacji dostaw systemów telekomunikacyjnych i IT,  prac montażowych i uruchomieniowych dla systemów telekomunikacyjnych i IT, prowadzimy działalność serwisową i nadzór techniczny nad systemami telekomunikacyjnymi. Nasze ponad 25-letnie doświadczenie pozwala nam podjąć się realizacji prawie każdego projektu z branży komputerowej i telekomunikacyjnej.

Współpracujemy z największymi światowymi firmami telekomunikacyjnymi. Prowadzimy Autoryzowane Serwisy naprawy smartfonów, tabletów i telefonów komórkowych firm Huawei, Microsoft, Nokia, Lenovo, Xiaomi oraz Alcatel, wykonując naprawy gwarancyjne i odpłatne.

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie sieci teleinformatycznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz doskonała współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi, pozwalają nam realizować projekty w obiektach nowych jak i wykonywać adaptacje istniejących budynków. Realizujemy zadania inwestycyjne począwszy od fazy projektowej aż do wykonania gotowej instalacji wyposażonej w przyłącza telefoniczne i internetowe oraz aparaturę aktywną, zgodnie z dewizą "Plug & play".


W dziedzinie systemów rejestracji sygnałów, od 21 lat ściśle współpracujemy z polską firmą TRX, będącą ich wiodącym producentem. Jesteśmy w stanie dostarczyć systemy rejestracji, nagrywające sygnały pochodzące z dowolnego źródła.

Wróć do spisu treści