Kosztorys naprawy - Pulsar Spółdzielnia Pracy

Przejdź do treści

Kosztorys naprawy

Serwis
Zapytanie o koszty wykonania naprawy

Uszkodzony telefon komórkowy potrafi być źródłem frustracji. Mamy przez niego same kłopoty: nie dość że nie możemy go użytkować, to jeszcze zabiera nam cenny czas - jakoś musimy dostarczyć go do serwisu. Najchętniej wybralibyśmy serwis autoryzowany przez producenta telefonu. Oryginalne części zamienne, zachowanie procedur serwisowych, kontynuacja gwarancji na produkt  po naprawie...


Same korzyści - tylko to na pewno, bardzo dużo kosztuje. No i jeszcze trzeba telefon dostarczyć do serwisu, często znajdującego się w innym mieście ?!

Może zatem skorzystać z usług firmy znajdującej się tuż za rogiem ?

Odpowiedź brzmi: najczęściej nie. Zanim zdecydujecie się Państwo przekazać telefon do naprawy, warto zapytać ile kosztować będzie naprawa wykonana w serwisie autoryzowanym, wraz z kosztami transportu. W większości przypadków opowieści o horendalnych cenach części zamiennych (szczególnie dotyczy to modułów wyświetlaczy i paneli dotykowych), należy włożyć między bajki.


Zgodnie z dewizą "Kto pyta, nie błądzi" udostępniamy Państwu moduł zapytania o koszt wykonania naprawy, dzięki któremu po wypełnieniu zaledwie kilku rubryk i wysłaniu zapytania do nas, otrzymacie Państwo odpowiedź na pytanie dotyczące kosztów naprawy w postaci "Kosztorysu wykonania naprawy odpłatnej", przesłanego na podany adres email.


Jeśli kwota kosztorysu zostanie zaakceptowana, możecie Państwo skorzystać z usług naszego serwisu "door to door". Gwarantujemy rozsądne ceny, użycie oryginalnych podzespołów zamiennych, utrzymanie gwarancji na produkt (jeśli jest on w okresie ochrony gwarancyjnej), szybką i fachową naprawę, oraz odesłanie urządzenia do Państwa po naprawie, które wykona w naszym imieniu firma kurierskia UPS, pod wskazany przez Państwa w formularzu adres wysyłkowy, na nasz koszt.


W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci będą się z Państwem kontaktować telefonicznie.

Dane teleadresoweKosztorysowany sprzętOpis usterki i pozostałe informacje


Akceptacja


Wróć do spisu treści